19 Eylül 2012 Çarşamba

Siğil İçin Okunacak Dua

Siğil dua Allahın izni ile sağlığımıza kacuşmamızı sağlayacaktır. Dualar maneviyatımızı güclendirirken yaşam sevincimizi mutluluğumuzuda artırırlar. Siğil için okunacak dua ve ayetler vardır. okumanızı tavsiye ederim. Aslında bol bol dua etmekte fayda var sadece siğil için değil hayatımızı kolaylaştırmak huzurumuzu arttırmak için bol bol dua etmeli insan.
Fakat bir laf vardır önce eşeğini sağlam kazığa bağla sonra diye. Yani sağlığımız için bişiyler yapmadan Allah tan sağlık dilemek çok mantıklı değil. Bu yüzden önce sağlığımıza dikkat etmeli sonra dua ile desteklemeliyiz en doğrusu bu.
Bu sebeple siğilleriniz için en kolay ve zahmetsiz yan etkisiz bitkilerden gelen şifayı kullanmanızı tavsiye ederim. siğil virüs kökkenli bir hastalık olduğundan vücuttan tamamen atılması için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekir. Bunuda ilaçlarla yapamazsınız. İlaç tedavi görenlerin çoğunda siğil tekrar nükseder. Bikilerle tamamen doğal yollardan siğil tedavi yöntemlerinin detaylarını öğrenmek için buraya tıklayın...
İşte Siğil İçin okunacak dualar
                                                 Taha suresinin 105 Ayeti

Ve yes’elûneke anil cibâli fe kul yensifuhâ rabbî nesfâ(nesfen).
Taha suresinin 106 Ayeti

Fe yezeruhâ kâan safsafâ(safsafen).

Taha suresinin 107 Ayeti
Lâ terâ fîhâ ivecen ve lâ emtâ(emten).

3 yorum:

özlem kaya dedi ki...

dualar mutlaka gerekli ama tedbiride elden bırakmamak lazım sağlık için herşey yapılmalı. Allahım herkese şifa versin

Adsız dedi ki...

[QUOTE=Misafir;2136752]arkadaşlar hepinize öncelikle geçmiş olsun..benimde genital bölgemde siğil vardı önce yaktırdım sonra tekrarladı..bunun üzerine şu duayla sağlığıma kavuştum.

veyeşfi südura kavmin müğminin.veşifaün limaafissudur.yahrucü minbutuniha şerabun muhtelifun elvanuhü fihi şifaun linnas.venunnezzilü minel kurani ma hüve şifaün verahmetün lil müğminin.veiza meriztü fehüve yeşfiyn.kulhüve lilleziyne amenü hüdden veşifa.

arkadaşlar bu duayı,perşembe akşamı abdest alıp bir şişe suya 7 defa okuyacaksınız.sonra bunu 7 gece devam ettireceksiniz.yani perşembeden başlayarak 7 gece 7 kez şişeye okuyacaksınız,7.günün sonunda bu şişedeki suyu içeceksiniz.tabi ilk okuyacağınız gün 2 rekat namaz kılıp neticem iyileşsin diye dua edip öyle suya bu duayı okuyacaksınız..Allah hepinize acil şifalar versin arkadaşlar,bu derdi çeken bilir..gönülden inanarak bunu yapın,kafayı takmayın,o bölgeye sürekli elinizde aynayla bakıp durmayın psikolojnizi rahatlatın..kafaya taktıkça çoğalıyorlar çünkü..ben şifa buldum inşallah sizlerde bulursunuz..[/QUOTE] ilk olarak bunu yazan kisiye cok tesekkur ediyorum.cunku gercekten inanarak yapilinca ve sifanin yalniz Allah'tan geldigine inaninca ise yariyor.bu duanin yaninda tedavinizide gorun bagisiklik sisyeminizi saglam tutun iyi beslenin ve bir imanli kisinin size 3 ihlas ve 1 elhem okuyarak dua etmesini isteyin yine imanli bir kisinin size bu duayi 7 kez okumasini ve dua etmesini isteyin insallah ise yariyacaktir.Es'elullahel azime rabbel arsil azimi en yesfik(Gorkemli arsin rabbi yuce Allah'tan sana sifa vermesini dilerim)sifanin yalniz Allah'tan geldigine inanin..

Adsız dedi ki...

arkadaşlar hepinize öncelikle geçmiş olsun..benimde genital bölgemde siğil vardı önce yaktırdım sonra tekrarladı..bunun üzerine şu duayla sağlığıma kavuştum.

veyeşfi südura kavmin müğminin.veşifaün limaafissudur.yahrucü minbutuniha şerabun muhtelifun elvanuhü fihi şifaun linnas.venunnezzilü minel kurani ma hüve şifaün verahmetün lil müğminin.veiza meriztü fehüve yeşfiyn.kulhüve lilleziyne amenü hüdden veşifa.

arkadaşlar bu duayı,perşembe akşamı abdest alıp bir şişe suya 7 defa okuyacaksınız.sonra bunu 7 gece devam ettireceksiniz.yani perşembeden başlayarak 7 gece 7 kez şişeye okuyacaksınız,7.günün sonunda bu şişedeki suyu içeceksiniz.tabi ilk okuyacağınız gün 2 rekat namaz kılıp neticem iyileşsin diye dua edip öyle suya bu duayı okuyacaksınız..Allah hepinize acil şifalar versin arkadaşlar,bu derdi çeken bilir..gönülden inanarak bunu yapın,kafayı takmayın,o bölgeye sürekli elinizde aynayla bakıp durmayın psikolojnizi rahatlatın..kafaya taktıkça çoğalıyorlar çünkü..ben şifa buldum inşallah sizlerde bulursunuz..[/QUOTE] ilk olarak bunu yazan kisiye cok tesekkur ediyorum.cunku gercekten inanarak yapilinca ve sifanin yalniz Allah'tan geldigine inaninca ise yariyor.bu duanin yaninda tedavinizide gorun bagisiklik sisteminizi guclendirin iyi beslenin ve bir imanli kisinin size 3 ihlas ve 1 elhem okuyarak dua etmesini isteyin yine imanli bir kisinin size bu duayi 7 kez okumasini ve dua etmesini isteyin insallah ise yariyacaktir.Es'elullahel azime rabbel arsil azimi en yesfik(Gorkemli arsin rabbi yuce Allah'tan sana sifa vermesini dilerim)sifanin yalniz Allah'tan geldigine inanin..