17 Şubat 2013 Pazar

siğil doğal tedavisi

Siğilllerle mücadele ederken öncelikle izlenmesi gereken tedavi yöntemi, siğili yok etmeli, iz bırakmamalı ve siğilin tekrarlamasına izin vermemelidir. Fakat siğil dondurma, yakma , ilaç kullanımı ve cerrahi müdehele gibi yöntemlerin hepsi acı verici, uzun, maliyetli , yan etkileri oldukça fazla olan ve mutkala cilde hasar veren yöntemlerdir. Ve herkes için uygun değildir.

Siğil doğal tedavisinde pek çok metot vardır. Sütleğen bitkisinin kullanımı, incir ağacının sütünün kullanılması, sarımsak kürü, soğan kürü, söğüt yaprağı kürü gibi pek çok bitkisel yöntem mevcuttur. Fakat bu metodlardan elde edilen başarı da oldukça sınırlıdır ve siğilin tekrarlamasını malesef ki engelleyemez. Siğil kesin tedavsinde unutulmamalıdır ki her siğil aynı yöntemle tedavi edilemez. Yani her siğile aynı bitki iyi gelmez.Hatta bazı bitkiler bazı siğil çeşitleri için çok tehlikeli olabilir. Ayrıca siğili bitkilerle yok etmek mümkünken siğile neden olan hpv virüsününde vücuddan atılması şarttır. Çünkü eğer hpv vücuddan atılmazsa siğil tekrarlar. Bunun içinde bağışıklığınızı güclendirmniz gerekir.
Yani siğil kesin tedavisi için ihtiyacınız olan; onlardan çok kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak etkili bir yöntem ve siğillerin tekrarlamasını engelleyecek mükemmel bir bağışıklık sistemi güçlendirme programına ihtiyacınız var. Doğal siğil tedavi yöntemleri uygulayacaksanız mutlaka bir uzmandan bu konuda destek almanız gerekir. Tamamen araştırmalar sonucu hazılanmış siğil kesin tedavi yöntemleri ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz hakkında detaylı bilgi veren kitabı incelemenizi tavsiye ederim. Siğillere karşı daha bilinçli olmanızı sağlayacak bu kaynağa ulaşmak için tıklayın...

Hiç yorum yok: